Farmár.sk - Kosačky, motorové píly, krovinorezy, záhradné traktory, malotraktory - predaj, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva   
E-shop Servis a náhr.diely Cenník Kontakt
    Elektrické a motorové kosačky
    Krovinorezy / vyžínače
    Traktorové kosačky
    Motorové píly
    Kolískové píly
    Rotavátory
    Okopávačky / kultivátory
    Postrekovače
    Prevzdušňovače
    Malotraktory
    Plotostrihy
    Fúkače a vysávače lístia
    Drviče
    Čerpadlá
    Čistiace stroje
    Elektrocentrály
    Štiepačky dreva
    Snehové frézy
 

Kubota B 2230

Kubota B 2230

Objednávka len v predajni

Tieto traktory sú použiteľné ako pre komunálne práce, tak na zimné práce alebo opracovanie pôdy v záhradníctve a poľnohospodárstve. Vďaka jedinečnej klimatizovanej kabíne, montovanej priamo u výrobcu, je možné pracovať za každého počasia. Tieto traktory ponúkajú mnohostranné stupňovité prevody a väčšiu zdvíhaciu silu zadnej trojbodovej hydraulikyKubota

Splní najrôznejšie požiadavky - prekračuje očakávania užívateľov.

Dieslové traktory série Premium B od firmy Kubota sú vybavené pre splnenie najrôznejších požiadaviek a vďaka celej rade pozoruhodností ponúkajú silu, kvalitu a výkon, ktoré od nich užívatelia právom očakávajú.

Tieto traktory sú použiteľné ako pre komunálne práce, tak na zimné práce alebo opracovanie pôdy v záhradníctve a poľnohospodárstve. Vďaka jedinečnej klimatizovanej kabíne, montovanej priamo u výrobcu, je možné pracovať za každého počasia. Tieto traktory ponúkajú mnohostranné stupňovité prevody a väčšiu zdvíhaciu silu zadnej trojbodovej hydrauliky.

S ohľadom na to môžete dosiahnuť väčšiu produktivitu práce. Naviac máte možnosť výberu medzi štyrmi modelmi - B1830, B2230, B2530 a B3030.
Jeden z nich bude určite zodpovedať Vašim potrebám.

Model B 2230D je vybavený motorom o výkone 22 HP, mechanickou prevodovkou s radením 9V/9R a ochranným rámom.
Model B 2230D-C je vybavený motorom o výkone 22 HP, mechanickou prevodovkou s radením 9V/9R a klimatizovanou kabínou.
Model B 2230HDB je vybavený motorom o výkone 22 HP ,3-stupňovou hydrostatickou prevodovkou a ochranným rámom.
Model B 2230HDB-C je vybavený motorom o výkone 22 HP ,3-stupňovou hydrostatickou prevodovkou a klimatizovanou kabínou.

Motor E-TVC
B 2230 je vybavený vysoko výkonným, trojvalcovým, kvapalinou chladeným diesel motorom E-TVCS (E-TVCS = spaľovací systém s trojitým rozvýrením). Tento veľmi vyrovnaný motor s priaznivými štartovacími vlastnosťami zabezpečuje nízku úroveň hlučnosti a vibrácií pri vysokom výkone a vysokom krútiacom momente. Dôsledkom sú tiež nízke splodiny pri vyššom jazdnom komforte. V porovnaní s predchádzajúcim, úspešným modelom B 2110 má model B 2230 zvýšený výkon kvalitnejšieho motora cca o 1 HP.

Prístrojová doska
Na novej prístrojovej doske je umiestnený otáčkomer, ukazovateľ stavu paliva a merač teploty v zornom poli vodiča. Všetky kontrolné merače je možné jednoducho a rýchlo kontrolovať. Jediný pohľad poskytne vodičovi všetky dôležité informácie o traktore.

Prestaviteľný volant
Prestaviteľný volant je možné nastaviť do optimálnej polohy, vhodné pre každého vodiča. Vďaka možnosti jeho úplného sklopenia je uľahčené nastupovanie a vystupovanie.

Plne hydraulické servoriadenie
Aby bola jazda čo najpríjemnejšia, sú stroje novej série B 30 vybavené plne hydraulickým riadením. Vodič potrebuje vynaložiť na ovládanie riadenia veľmi malú silu a riadenie reaguje aj na najjemnejší pohyb.

Ergonomické umiestnenie ovládacích prvkov
Umiestnenie ovládacích prvkov je prehľadné a ergonomické. Samotné ovládacie prvky sú veľké a manipulácia s nimi veľmi jednoduchá.

Klimatizovaná kabína (modely s príponou-C)
Traktory Premium Séria B 30 je možné ako prvý traktory tejto výkonnostnej triedy vybaviť integrovanou kabínou s klimatizáciou. Tým sa výrazne zvyšuje jazdný komfort. Päť vhodne umiestnených vetracích dýz zabezpečuje príjemnú klímu. Príjemnú teplotu v lete vďaka chladeniu pomocou klimatizačnej jednotky, príjemné teplo v zime vďaka výkonnému kúreniu. Čerstvý vzduch je privádzaný otvárateľnými zadnými a bočnými okienkami. Nová konštrukcia strechy kabíny ponúka dostatok miesta v priestore hlavy a zvyšuje tak komfort vodiča. Naviac je kabína vybavená prednými pracovnými reflektory pre zlepšenie výhľadu pri práci za tmy.

Mechanická prevodovka (modely s príponou D)
U modelov traktorov s mechanickou prevodovkou má teraz vodič možnosť výberu medzi 9 prevodovým stupňami vpred a 9 prevodovým stupni vzad. Traktor sa vďaka tejto funkcii stáva mnohostranným a efektívnym strojom, možnosti jeho použitia sa rozširujú.

Hydrostatická prevodovka (modely s príponou HDB)
Vysokú výkonnosť tohto traktora zabezpečuje výkonná hydrostatická prevodovka Kubota. Prevodovka sa ľahko a jednoducho ovláda veľkým integrovaným hydrostatickým pedálom . Zmeny rýchlosti a smeru sú úplne jednoduché. Vďaka novo umiestneným ovládacím prvkom má vodič viac priestoru pre nohy.

Hydraulické riadenie Bi-Speed (modely s príponou HDB)
Hydrostatické modely majú teraz tri jazdné skupiny, vodič môže vždy zvoliť optimálny rozsah rýchlosti. Okrem toho sa hydrostatická prevodovka vyznačuje efektívnym prenosom krútiaceho momentu. To prispieva k bezpečnosti práce na svahoch a uľahčuje ťahanie ťažkých predmetov.

Zlepšená zdvíhacia sila zadnej trojbodovej hydrauliky
Oproti predchádzajúcim modelom vzrástla Kubota zdvíhaciu silu zadného trojbodového závesu o 30%. Vďaka veľkej zdvíhacej sile môžu traktory Série B 30 bez problémov pripojiť pracovné zariadenia so zadnou montážou a pracovať s nimi. Táto dodatočná sila umožní efektívnejšiu a produktívnejšiu prácu.

Veľká svetlá výška
Traktory radu B 30 sa vykazujú veľkou svetlou výškou, ktorá uľahčuje prejazd na ďalšie miesto nasadenia. Za tým účelom sú vybavené zdvihovým valcom, s ktorého pomocou je žacie ústrojenstvo zdvíhané a spúšťané, aby bolo ľahšie možné prechádzať cez obrubníky.

Sklopný bezpečnostný rám
Nový sklopný rám patrí k štandardnému prevedeniu traktorov B 30 (s výnimkou modelov s príponou v názve-C vybavených výrobcom klimatizovanou kabínou). Slúži k ochrane obsluhy počas prevádzky v náročných terénnych podmienkach. Je ľahko sklopné bez použitia náradia, čo je výhodné aj pri transporte a skladovaní traktora.

 

Technické údaje B 2230
  B2230D B2230D-C B2230HDB B2230DHDB-C
Motor
model Kubota D1005
typ E-TVCS
počet valcov 3
menovitý počet otáčiek 2700
výkon kW (PS) 16,2 (22,0)
vŕtanie x zdvih 76 x 73,6 mm
zdvihový objem 1001 cm3
objem palivovej nádrže 27 litrov
Prevodovka
Pohon 4x4 s moznosťou vyradiť pohon prednej nápravy
počet rýchlostí 9 vpred/ 9 vzad plynulé riadenie
max. rýchlosť 19,1 km/h 21,3 km/h
brzdy kvapalinové, kotúčové
riadenie mechanické hydrostatické
uzávierka diferenciálu štandartne
Hydraulika
výkon čerpadla 35,9 l/min
typ ovládania zdvihu regulácia polohy
kapacita zdvihu 970 kg
max. prevádzkový tlak 155 kg/cm2
kategória 3-bodového závesu I.
hydraulické výstupy 1 vzdadu, 2 na objednávku
Rozmery
dĺžka 2735 mm 2835 mm 2735 mm 2835 mm
šírka 1105 mm
výška 2260 mm 2060 mm 2260 mm 2060 mm
rázvor kolies 1500 mm
svetlá výška 240 mm
rozchod kolies vpredu 835 mm
                            vzadu 855 - 1075 mm
hmotnosť 720 kg 930 kg 745 kg 955 kg
otáčací rádius s brzdami 2,1
Prevedenie ochranný rám kabína s klimatizáciou ochranný rám kabína s klimatizáciou

 

 
 

Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy

Webstránky vytvoril www.Aweb.sk - tvorba web stránok