Farmár.sk - Kosačky, motorové píly, krovinorezy, záhradné traktory, malotraktory - predaj, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva   
E-shop Servis a náhr.diely Cenník Kontakt
    Elektrické a motorové kosačky
    Krovinorezy / vyžínače
    Traktorové kosačky
    Motorové píly
    Kolískové píly
    Rotavátory
    Okopávačky / kultivátory
    Postrekovače
    Prevzdušňovače
    Malotraktory
    Plotostrihy
    Fúkače a vysávače lístia
    Drviče
    Čerpadlá
    Čistiace stroje
    Elektrocentrály
    Štiepačky dreva
    Snehové frézy
 

Kubota STV 32

Kubota STV 32

Objednávka len v predajni

Profesionálne malotraktory radu STV boli vyvinuté špeciálne pre európsky trh, kde je vysoký dopyt po strojoch, ktoré by vďaka svojmu vysokému výkonu, efektívnosti a čo najširšiemu uplatneniu bez problému prekonali i podstatne väčšie a drahšie traktory. Rýchlosť, ovládateľnosť, jazdný komfort a uplatnenie osvedčených inovačných postupov sa stali východiskom ich konštrukčného riešenia. Modely konštrukčného radu STV sú vybavené motormi s vysokým výkonom a môžu bez problémov vykonávať najťažšie práce. Rovnomerný výkon a vysoký krútiaci moment zabraňujú poklesu otáčok motora najmä pri najťažších prácach. Mimo pozornosti konštruktérov nezostali parametre ako potlačenie hlučnosti a kmitov, rovnako ako nízka hladina splodín - čo je veľmi priaznivé pre ochranu životného prostredia. Konštrukčný rad STV je vybavený pre maximálnu rýchlosť až 30 km / hod. Preto môžu traktory STV rýchlo prechádzať z jedného miesta práce na druhé. Táto skutočnosť má veľký význam najmä tam, kde je vyžadované zvýšenie produktivity a efektívnosti, teda v profesionálnej sfére uplatnenia.Kubota

Motor
STV 32 je vybavený trojvalcovým, kvapalinou chladeným dieselom s výkonom 32,3 HP. Vysoký krútiaci moment zabraňuje poklesu otáčok motora najmä pri najťažších prácach. Potlačením hlučnosti a kmitov, rovnako ako nízkou hladinou produkovaných splodín zaťažuje jeho prevádzka minimálne životné prostredie.

Nový dizajn
Od nového tvaru krytu motora cez modernú prístrojovú dosku až po ergonomicky tvarované sedadlo vodiča a inovovaný tempomat - konštrukčný rad STV ponúka vyšší komfort obsluhy a neporovnateľný komfort v kombinácii s maximálnou bezpečnosťou.

Prístrojová doska
Vďaka novej a väčšej prístrojovej doske u strojov konštrukčnej rady STV je teraz možné hodnoty ešte rýchlejšie a ľahšie odpočítavať. Nová kontrolka funkcie hnacieho hriadeľa informuje vodiča o tom, či je aktivovaný hnací hriadeľ alebo ručná brzda. Vďaka prehľadnej prístrojovej doske strojov STV získa vodič na prvý pohľad prehľad o prevádzkovom stave traktora.

Kompaktné karosérie
Modely STV sú známe svojou ľahkou, kompaktnou a pritom robustnou konštrukciou. Z tohto dôvodu sú rýchlejšie a výkonnejšie a menej poškodzujú podklad. Takisto došlo k zlepšeniu ovládateľnosti traktorov, a tým k uľahčeniu práce pre používateľa.

Nezávislé hnacie hriadele
Hnací hriadeľ sa zapína a vypína vypínačom, umiestneným vpravo od vodiča. Tento nový vypínač sa za účelom zapnutia otočí a pre vypnutie zatlačí. Hnací hriadeľ na traktoroch konštrukčnej rady STV je zapínaný hydraulicky a funguje nezávisle na jazdnom pohone. Je teda možné ho vypnúť a zapnúť aj počas jazdy. Medzinápravový a zadný hnací hriadeľ je tiež možné používať nezávisle od seba. Okrem toho je možné pracovné stroje bezpečne vypnúť pomocou novej brzdy hnacieho hriadeľa. Táto funkcia zaručuje rýchlejšiu a spoľahlivejšiu prevádzku.

Zadný hnací hriadeľ / Medzinápravový hnací hriadeľ
Vďaka dvojstupňovému zadnému hnaciemu hriadeľu a jednostupňovému medzinápravovému hriadeľu je možné vybaviť traktory širokou škálou pracovného príslušenstva a znásobiť tým všestrannosť jeho využitia.

Priemyselné pneumatiky
Priemyselné pneumatiky (dodávané na objednávku) zaisťujú najlepšiu jazdnú stabilitu a rozširujú tak možnosti využitia strojov. Špeciálne u strojov s čelným nakladačom a zadným bagrom umožňujú priemyselné pneumatiky KUBOTA dosiahnuť mimoriadne vysoký výkon, bez poškodenia trávnika.

Hydrostatická prevodovka
Vďaka vylepšenej hydrostatickej prevodovke získate optimálnu kontrolu nad vozidlom. Nezávisle od zaťaženia zaisťuje táto výkonná prevodovka dostatočný ťažný výkon - a to najmä v nerovnom teréne alebo v prípade vybavenia väčšími pracovnými strojmi. Pomocou systému Accelerator-Cooperative (ACS) je jazdným pedálom, okrem hydrostatické prevodovky, možné automaticky riadiť tiež počet otáčok motora. Odpadá obsluha ručnej páky pri jazde po ceste a tiež dochádza k zníženiu spotreby paliva a úrovne hluku. Týmto simultánnym riadením prevodovky a motora získavajú traktory STV komfort, porovnateľný s osobnými vozidlami, vybavenými automatickou prevodovkou.

Tempomat
Obsluha tempomatu traktorov konštrukčnej rady STV je veľmi jednoduchá. Jedinou pákou je možné bez problému nastaviť, zvýšiť a znížiť pracovnú rýchlosť traktora. Okrem toho je pomocou tohto zariadenia možné udržiavať konštantnú rýchlosť nezávisle na teréne.

Zlepšené obslužné prvky
Vynikajúci dizajn traktorov konštrukčnej rady STV zahŕňa ďalšie nové a vylepšené prvky s cieľom dosiahnutia maximálnej pohodlnosti, ako napríklad lepšie ovládanie hydrauliky a zapínanie hnacieho hriadeľa. Prvky ako tieto sú tým, čo odlišuje traktory rady STV od traktorov iných výrobcov.

Kabína
Modely novej konštrukčnej rady STV disponujú veľkým priestorom u vodiča, širokým sedadlom a výhľadom v okruhu 360 °. Obslužné prvky sú umiestnené na dosah vodiča. Okrem toho boli prijaté opatrenia na potlačenie hlučnosti a zníženie otrasov, čo ešte viac zvyšuje komfort vodiča.

Sedadlo Deluxe
Traktory konštrukčného radu STV sú vybavené sedadlom Deluxe, ktoré je odpružené, pohodlné a vytvára dobrú oporu tela vodiča. Ako osobitnú výbavu je možné získať opierky hlavy, ktoré tvoria oporu tela a tlmia nárazy. Týmto spôsobom je možné pracovať dlhú dobu pohodlne a s maximálnym výkonom.

 

Technické údaje STV 32
Motor
model Kubota D1503M
typ E-TVCS
počet valcov 3
menovitý počet otáčiek 2700
výkon kW (PS) 22,8 (31)
výkon hnacieho hriadeľa kW (PS) 17,7 (24,1)
zdvihový objem 1499 cm3
objem palivovej nádrže 29,5 litrov
Prevodovka
max. rýchlosť vpred/vzad 30 / 21 km/h
brzdy kvapalinové, kotúčové
pripojenie pohonu 4x4 elektrohydraulické, BI-Speed
riadenie hydrostatické servoriadenie
Hydraulika
výkon čerpadla 23 l/min
kapacita zdvihu 1150 kg
max. prevádzkový tlak 173 kg/cm2
hydraulická prípojka vpredu a vzadu
riadiaci ventil 3 riadiace prístroje a riadenie jednou pákou
Rozmery
dĺžka 2870 mm
šírka 1220 - 1480 mm
výška / s ochranným rámom 2340 / 2150 mm
rázvor kolies 1610 mm
svetlá výška 225 mm
rozchod kolies vpredu 1030 mm
                            vzadu 965 / 1055 mm
hmotnosť s rámom / s kabinou 995 / 1155 kg
otáčací rádius s brzdami 2,5 (Bi - Speed)
 
Ostatné
sedadlo vodiča vysoké operadlo
tempomat so zarážkou
kontrolka funkcie hnacieho hriadeľa štandartná výbava
kontrolka funkcie ručnej brzdy štandartná výbava
ochrana hnacieho hriadeľa sklopná

 

 
 

Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy

Webstránky vytvoril www.Aweb.sk - tvorba web stránok