Farmár.sk - Kosačky, motorové píly, krovinorezy, záhradné traktory, malotraktory - predaj, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva   
E-shop Servis a náhr.diely Cenník Kontakt
    Elektrické a motorové kosačky
    Krovinorezy / vyžínače
    Traktorové kosačky
    Motorové píly
    Okopávačky / kultivátory
    Postrekovače
    Prevzdušňovače
    Malotraktory
    Plotostrihy
    Fúkače a vysávače lístia
    Drviče
    Štiepačky dreva
    Zavlažovanie
    Odčerpávanie
    Čistiace stroje
    Elektrocentrály
    Snehové frézy
 

Zhrňovacia radlica na sneh - komplet

Zhrňovacia radlica na sneh - komplet

Cena s DPH: 349,00 €

Počet: ks  

Zhrňovacia radlica je jedným zo širokej rady zimného príslušenstva. Predovšetkým pre Vašu bezpečnosť, ale aj pre ochranu Vášho vybavenia záhrady je radlice odpružená a preto sa po náraze do cudzej prekážky jednoducho sklopí a cudzí predmet nepoškodí. Pri zhrňovaní môžete využiť čelnej polohy zhrňovania alebo radlicu natočiť vľavo / vpravo o 15 ° alebo 30 ° a tak sneh zhrnúť napríklad z chodníka na komunikáciu. Zdvíhanie i naklápanie je jednoducho ovládané pomocou páky. V základnej výbave je radlica vybavená gumovým britom. Gumový brit je silný 1,5 cm a je využívaný predovšetkým k ochrane zhŕňaného povrchu. Zhrňovaciu výšku si môžete nastaviť pomocou nastaviteľných klzákov. Do horských polôh odporúčame dokúpiť snehové reťaze a prídavné závažia, ktoré zavesíte namiesto zberného koša a tým zväčšíte zaťaženie hnanej nápravy. Pri výbere typu stroja potom zvážte nákup drahšieho, ale výkonnejšieho prevedenia s uzávierkou diferenciálu.
Zhrňovacia radlica o šírke 120 cm je prichytená na predný univerzálny záves v prednej časti žacieho traktora. Pri použití tohto typu zhrňovacej radlice nemusíte zo stroja odňať žacie ústrojenstvo. Tento typ zhrňovacej radlice odporúčame zákazníkom, ktorí uvažujú o dokúpení aj iného príslušenstva na predný univerzálny záves. Univerzálny záves zakúpite teda iba raz a potom ho používate pre prichytenie všetkého predného príslušenstva (zhrňovacia radlica, snehová fréza, zametacia kefa, vertikutáror, ...).
Poznámka:
Možno použiť za všetky typy traktorov Starjet a Crossjet.Zhrňovacia radlica

Parametre Hodnota Jednotka
Uchytenie k traktoru: na predný záves  
Pracovný záber: 120 cm
Natáčanie a zdvih: pákou  
Polohy zhrňovania: čelná, pravá 15°/ 30°, ľavá 15°/ 30°  
Hmotnosť: 25 kg

 

 
 

Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy

Webstránky vytvoril www.Aweb.sk - tvorba web stránok    

TOPlist