Farmár.sk - Kosačky, motorové píly, krovinorezy, záhradné traktory, malotraktory - predaj, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva   
E-shop Servis a náhr.diely Cenník Kontakt
    Elektrické a motorové kosačky
    Krovinorezy / vyžínače
    Traktorové kosačky
    Motorové píly
    Kolískové píly
    Rotavátory
    Okopávačky / kultivátory
    Postrekovače
    Prevzdušňovače
    Malotraktory
    Plotostrihy
    Fúkače a vysávače lístia
    Drviče
    Čerpadlá
    Čistiace stroje
    Elektrocentrály
    Štiepačky dreva
    Snehové frézy
 

Bubnová kosačka Samson - 56

Bubnová kosačka Samson - 56

Cena s DPH: 599,00 €

Počet: ks  

Bubnová kosačka SAMSON-56 je adaptér určený výhradne do prevodovej skrine DSK-316 vo všetkých ich modifikáciách. Slúži na kosenie vysokej trávy na neudržiavaných každoročne kosených plochách. Pokosená tráva je pomocou disku rozmetená a pripravená na sušenie, pri použití bočnej zástery ponechaná v riadku pre lepší zber.

Spodný i horný disk bubnovej kosačky SAMSON 56 sú plechové výlisky. Na hornom disku sú otočne uložené 4 žacie nože s obojstranným ostrím. Spodný disk je voľne otočný na ložiskách a prekrýva skrutkové spojenie nožov s horným diskom. Prevod hnacej sily z aktívneho vývodu prevodovej skrine DSK-316 na žací bubon je pomocou náhonu s hypoidným prevodom, pracujúcim v olejovom kúpeli.

SAMSON-56 je osadený unifikovaným patentovo chráneným dvojitým sekacím diskom so šikmým uložením štyroch nožov. Upevnenie nožov je výkyvné a tým chránené proti poškodeniu. Zosilnený okraj disku zaručuje dlhšiu životnosť.

Adaptér SAMSON-56 sa veľmi jednoducho pripojí zasunutím do náhonu prevodovej skrine a zaistí aretačným kolíkom, behom niekoľkých sekúnd je potom pripravený k práci.sipka záber 56 cm, 4 nože, kužeľová prevodovka
sipka ochranná bočná plachta
sipka spodný disk po celej šírke

 
 

Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Formulár na odstúpenie od zmluvy

Webstránky vytvoril www.Aweb.sk - tvorba web stránok